Поради відомих

Топ 3 найкращі домашні рецепти з приготування мастики

Якщо ви займаєтеся кондитерською діяльністю або іноді хочете порадувати себе та своїх близьких смачним десертом, то вам неодмінно потрібно спробувати приготувати десерт з використанням мастики. За своєю суттю мастика – це солодка пластична суміш, яка дозволяє моделювати різні елементи для декору торта чи тістечок. У цій статті зібрано топ-3 найкращих та універсальних рецептів з приготування мастики, які зможе приготувати вдома кожен.

Класичний рецепт мастики

Що необхідно?

• желатин у порошку – 1 ч.л

• ванілін – 1 ч.л

• лимонний сік – 1 ч.л

• цукрова пудра – 500 г

• харчова плівка

Спосіб приготування:

1. До желатину, попередньо насипаного в ємність, додаємо 80 мл води і залишаємо до набухання на 20-30 хвилин.

2. Далі суміш розтопити на водяній бані протягом 10 хвилин, згодом додавши 1 чайну ложку ваніліну і лимонного соку. Перемішайте.

3. До розігрітого розчину поступово додаємо попередньо просіяну цукрову пудру, паралельно перемішуючи компоненти.

4. В результаті повинна вийти пластична тістоподібна маса, яка за звичайних умов не твердне. Після отримання остудити мастику, обертаючи її в харчову плівку. Після остигання помістіть у холодильник.

Отримана маса найкраще підходить для виготовлення різних фігурок та дрібних елементів.

Мастика із згущеного та сухого молока

Що необхідно?

• Лимонний сік – 1 ч.л

• Згущене молоко – 500 г

• Сухе молоко – 500 г

• Цукрова пудра – 500 г

• Харчові барвники (за бажанням)

Спосіб приготування:

1. Спочатку змішуємо сухі інгредієнти. У ємність додаємо 500 г просіяної цукрової пудри, до неї додаємо 500 г сухого молока.

2. Далі, в отриману суміш поступово додаємо згущене молоко, паралельно перемішуючи масу. Тільки після отримання однорідної консистенції додаємо 1 чайну ложку соку лимонного, ретельно перемішуємо.

3. Вимішуємо еластичну масу. Як правило, повинна вийти тістоподібна маса, яка не липне до рук і тримає форму, при цьому не втрачаючи пластичність. За бажання можете додати барвники або ароматизатори.

Мастика з маршмеллоу

Це максимально простий рецепт, що вимагає всього 500 г маршмеллоу та 500 г цукрової пудри.

Спочатку необхідно на водяній бані розтопити маршмеллоу, попередньо додавши 2 ч. л води. До розтопленої маси додайте 500 г попередньо просіяної цукрової пудри, ретельно перемішайте. Остудіть отриману масу, оберніть її в харчову плівку та помістіть у холодильник.

Отже, у цій статті ми зібрали 3 найлегші, але не менш смачні та креативні рецепти з приготування мастики, їх можна варіювати, залежно від ваших кулінарних можливостей. Пам’ятайте, що кулінарія – це місце для втілення фантазій та креативу, і саме від вас залежить, як виглядатиме ваш виріб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *