Історії Життя Великі Жінки Жіночий погляд Новини

Сергія Дядюшко: Лабораторія Ескулаб стала лауреатом щорічної премії Cabinet Boss

Сергей Дяюшко с женой

В 2021 році відбулася щорічна церемонія нагородження лауреатів Всеукраїнської премії Cabinet Boss ТОР-50. Мета у такого заходу єдина – об’єднати засновників громадських та соціальних проектів, власників бізнесу та інвесторів для створення доступних послуг та високого рівня обслуговування в будь-якому напрямку. 

Одним з лауреатів премії стала перша соціальна лабораторія Ескулаб, співзасновником якої є Сергій Дядюшко. Ця львівська медична лабораторія стала переможцем у номінації «Медична лабораторія року: якість, надійність, інновації». Сергій Дядюшко приїхав особисто на вручення нагороди. 

Перша соціальна лабораторія Ескулаб постійно вдосконалюється, щоб кожен пацієнт міг отримати якісне обслуговування та максимально точні результати дослідження. У Сергія Дядюшко є медична освіта, саме тому він розуміє наскільки важливо своєчасно пройти медичне обстеження та встановити діагноз. Для того, щоб лабораторія відповідала міжнародному рівню по якості обслуговування, Сергій Дядюшко постійно проводить модернізацію та оновлення медичного обладнання та апаратів. Співробітники лабораторії Ескулаб також постійно навчаються та підвищують свою кваліфікацію. Завдяки такому підходу до роботи, лабораторні дослідження на різноманітні захворювання, запальні процеси чи алергени проводяться дуже швидко. 

Сергій Дядюшко і Дружина Наталя
Сергій Дядюшко і Дружина Наталя

2021 рік для лабораторії Ескулаб став визначним не тільки за рахунок нагородження на премії Cabinet Boss. Того ж року Ескулаб також пройшла успішне тестування по якості надання послуг та поновила своє обладнання декількома сучасними аналізаторами.  

Разом зі своїми співробітниками Сергій Дядюшко тримає руку на пульсі, щоб кожен українець був здоровий. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *